Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

Pomaturitní studium angličtiny a dalších jazyků

15:00 19.4.2011

Pokud se nedostanete na vysokou školu, nezoufejte, jsou i jiné možnosti, jak plnohodnotně využít volný čas. Je zde řeč samozřejmě o pomaturitním studiu jazyků, díky němuž můžete nejen zaplnit své volné dny, ale díky intenzivní formě studia Vás také dokonale připraví k úspěšnému zakončení mezinárodně uznávaných zkoušek. A s dobrým výsledkem také výrazně roste šance na přijetí v dobrém zaměstnání.

Nabídka pomaturitních jazykových kurzů a jejich délka

Roční pomaturitní kurzy zpravidla probíhají od 1. září do 30. června, a to 4 vyučovací hodiny denně každý všední den. Díky takovéto intenzitě budete pak jazyk ovládat na vysoké úrovni. Při tomto typu výuky některé školy nabízí i možnost ubytování, kterou jistě ocení a využijí dojíždějící studenti. I když je pomaturitní studium angličtiny nejvyhledávanějším kurzem, v nabídce škol se objevuje i pomaturitní studium němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny a jiných jazyků.

Výhody pomaturitního studia jazyků

Jak vybrat kvalitní pomaturitní jazykové kurzy?

Pomaturitní jazykové studium dnes nabízí stále více a více škol v celé České Republice, a tak ať už pocházíte z Prahy, Brna, Ostravy či jiného města, zaručeně si budete moci ještě vybírat z více možností. U toho si však dejte pozor, právě díky velkému výběru můžeme narazit i na méně kvalitní pomaturitní jazykové kurzy nebo dokonce zbytečně předražené.

Shrnutí hlavních zásad pro výběr kvalitního pomaturitního studia jazyků

Dálkové pomaturitní studium jazyků

Kromě pomaturitních jazykových kurzů si také můžete zaplatit i dálkové pomaturitní studium. Toto studium je v oblasti studia jazyků ne příliš známe, ale pro ty, kteří na běžné studium nemají tolik času, ať už je to kvůli práci či jiným aktivitám, je to nejvhodnější forma výuky.

Přehlednou nabídku pomaturitních jazykových kurzů nejen angličtiny najdete u nás.

Poslední články:

Ostatní

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty