Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

Jazykové centrum Correct

Jazykové centrum Correct, jazyková škola v centru Brna, nabízí výuku cizích jazyků formou nejrůznějších kurzů, jako jsou např. veřejné kurzy, přípravné kurzy, konverzační kurzy; individuální výuka, firemní výuka. V nabídce je celá řada více zaměřených kurzů (viz webové stránky). Velké oblibě se těší kurzy pro veřejnost, a to díky kvalitě výuky, příjemným prostorám a malému počtu studentů v kurzech (3 - max. 8). Výuka probíhá v ranních, dopoledních, odpoledních i večerních hodinách. Jazykové centrum Correct dále poskytuje služby překladatelské, zajišťuje jazykové korektury a doučování jazyků. Jazykové centrum Correct disponuje vlastní knihovnou cizojazyčné literatury pro širokou veřejnost. Účastníci kurzů mají možnost využívat této knihovny ZDARMA. Pro studenty angličtiny byl založen čtenářský klub English Reading Club.

Sídlo školy Jazykové centrum Correct

Adresa: Kozí 2
Telefon: 777 99 66 90
Email: info@jc-correct.com
WWW: http://www.jc-correct.com

Vyučované jazyky:

Angličtina Arabština Čeština Francouzština Italština Němčina Ruština Španělština

Jazykové centrum Correct na mapě

Podívejte se na detailní seznam jazykových kurzů od Jazykové centrum Correct včetně jejich rozsahu, počátečních termínů a ceny pod záložkou jazykové kurzy.

Aktuálně nabízí Jazykové centrum Correct celkem 0 různých jazykových kurzů.

 
A
Kurzy této jazykové školy momentálně najdete i na stránkách projektu FairList.
http://www.fairlist.cz/
19:06 15.1.2014
Tereza A.
Jsem moc ráda, že chodím na jaz. kurz právě do Correctu. Maximálně se mi přizpůsobili, v kurzu jsme pouze 3. Také si nemůžu vynachválit tu jejich knihovnu.
Všem vřele doporučuji!
Tereza
9:52 21.11.2010

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty