Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

Nepustilova jazyková škola

Kurzy angličtiny, němčiny a francouzštiny Nepustilovou metodou. Logický výklad gramatiky a systém drilových cvičení. Jazyková škola nabízí výuku v týdenních, víkendových, dvouměsíčních a čtyřměsíčních kurzech. Prodej vlastních učebnic, CDmp3 a DVD.

Sídlo školy Nepustilova jazyková škola

Adresa: Sokolská 1
Email: info@njs.cz
WWW: http://www.njs.cz

Vyučované jazyky:

Nepustilova jazyková škola na mapě

Podívejte se na detailní seznam jazykových kurzů od Nepustilova jazyková škola včetně jejich rozsahu, počátečních termínů a ceny pod záložkou jazykové kurzy.

Aktuálně nabízí Nepustilova jazyková škola celkem 0 různých jazykových kurzů.

 
Jana L.
Dobrý den, chtěla bych vyjádřit názor na tuto jazykovou školu. Chodila jsem na dvouměsíční kurz na angličtinu a úplně super. Určitě se najdou nějací lidé, kterým ta metoda nebude úplně sedět, je to třeba to ozkoušet. Ale za mě - jsem nadšená. Mimo to, že jsem si udělala konečně pořádek v té gramatice, která se mi tím pádem o dost líp uchopuje, ale hlavně jsem se díky tomu byla schopná v krátké době dostat na vyšší úroveň. Když jazyk člověk chápe od základů, tak se mu mnohem lépe učí další jeho oblasti. No a potom bych určitě pochválila lektory. Je fajn, že se střídají a člověk si tak může osvojit různé přízvuky, tedy ty hlavní, a různé typy AJ.
22:40 1.8.2011

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty