Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

Excel - jazykové centrum, s.r.o.

Přijďte k nám, setkáte se s příjemným kolektivem, který vám ochotně poradí a pomůže, a to v příjemném a pohodlném prostředí naší školy (klimatizace, WiFi připojení, *Smart Boardy, dataprojektory, PC v každé učebně, *iTool, občerstvení zdarma je samozřejmostí). <ul> <li>od roku 2001 naše společnost zajišťuje výuku jazyků, překlady, tlumočení a jazykové audity</li> <li>od roku 2005 jsme schopni díky partnerským školám zajistit výuku v celé ČR</li> <li>od roku 2008 spolupracujeme se společností, která pro nás zajišťuje odborná školení měkkých dovedností, rekvalifikační kurzy a další</li> <li>od roku 2009 provozujeme vlastní prodejnu učebnic a výukových materiálů </li> <li>od března 2010 realizujeme projekt s názvem "Budeme si rozumět...", díky němu jsme zásadně zmodernizovali učebny a vybavili je nejnovější didaktickou elektronikou</li> <li>jazykové centrum Excel je jedinou certifikovanou školou v ČR poskytující výuku jazyků prostřednictvím Avalonovy metody</li> <li>jsme jedinou školou nabízející Videovýuku s vlastními videi</li></ul>

Sídlo školy Excel - jazykové centrum, s.r.o.

Adresa: Přemyslovců 33, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Telefon: 596630138
Email: info@excel-jc.cz
WWW: http://www.excel-jc.cz

Vyučované jazyky:

Excel - jazykové centrum, s.r.o. na mapě

Podívejte se na detailní seznam jazykových kurzů od Excel - jazykové centrum, s.r.o. včetně jejich rozsahu, počátečních termínů a ceny pod záložkou jazykové kurzy.

Aktuálně nabízí Excel - jazykové centrum, s.r.o. celkem 0 různých jazykových kurzů.

 
Diskuze zatím neobsahuje žádné příspěvky.

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty