Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

Alena Byrne - MY SCHOOL

Centrum jazykového vzdělávání MY SCHOOL pořádá zejména firemní kurzy, semestrální veřejnostní kurzy, individuální výukové programy, víkendové a intenzivní kurzy a jiné akce na podporu praktického užívání jazyků. Naši lektoři mají odpovídající vzdělání i praxi. Zaměřujeme se zejména na praktické použití jazyka a zbavení ostychu. Výukový program je sestaven na základě dlouholetých zkušeností v oboru a osvědčených i nejnovějších metod pro výuku jazyků. Program bere v potaz specifické požadavky klienta, pokročilost studentů, četnost hodin a typ výuky (individuální, skupinová atd.). Hodiny probíhají výhradně v daném jazyce (angličtina, němčina atd.) a  jsou zaměřeny na rozvoj schopnosti jazyk skutečně používat.  Náplní hodin je tradiční i netradiční interaktivní  výuka s důrazem na konverzaci, praktické používání jazyka  a zejména schopnost reagovat a efektivně používat jazyk. 

Sídlo školy Alena Byrne - MY SCHOOL

Adresa: Nad Turbovou 13
Telefon: 605401909
Email: zavadilova.t@gmail.com
WWW: http://www.my-school.cz

Vyučované jazyky:

Angličtina Čeština Francouzština Němčina

Alena Byrne - MY SCHOOL na mapě

Podívejte se na detailní seznam jazykových kurzů od Alena Byrne - MY SCHOOL včetně jejich rozsahu, počátečních termínů a ceny pod záložkou jazykové kurzy.

Aktuálně nabízí Alena Byrne - MY SCHOOL celkem 0 různých jazykových kurzů.

 
Diskuze zatím neobsahuje žádné příspěvky.

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty