Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

Aytè

Společnost Aytè je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a překladatelských služeb po celém území ČR. Sídlíme v historickém centru hlavního města, kde na návštěvníka dýchne atmosféra barokní Prahy 18. Století. Na vstupní vestibul domu v Michalské ulici navazuje rozlehlé kamenné barokní schodiště, z něhož vedou ke kancelářím chodby pokryté dřevěnými vlysy. </p><p> Vždy si u nás můžete dát výborný kvalitní čaj nebo hrnek voňavé kávy a prohlédnout si naše i fotografie klientů z cest kolem světa. </p><p> Víme také, že si naše Země zaslouží ochranu a podporu. Proto každého půl roku přispíváme na dobrou věc a veškeré naše výrobky jsou bio nebo fairtrade. </p><p> Zaměřujeme se na individuální, firemní i skupinovou jazykovou výuku, doučování předmětů pro ZŠ, SŠ a VŠ a na realizaci překladatelských služeb. </p><p> Spolupracujeme jak s českými, tak se zahraničními lektory a překladateli, kteří mají prokázané jazykové a učitelské schopnosti, dlouhodobou praxi a snahu se dále vzdělávat a rozvíjet.

Sídlo školy Aytè

Adresa: Michalská 12
Telefon: 773 589 207
Email: info@ayte.cz
WWW: http://www.ayte.cz

Vyučované jazyky:

Aytè na mapě

Podívejte se na detailní seznam jazykových kurzů od Aytè včetně jejich rozsahu, počátečních termínů a ceny pod záložkou jazykové kurzy.

Aktuálně nabízí Aytè celkem 0 různých jazykových kurzů.

 
Diskuze zatím neobsahuje žádné příspěvky.

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty