Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

British Academy

Nabízíme individuální a firemní výuku, obecná angličtina, příprava na mezinárodní zkoušky, nebo obchodní angličtina,intenzivní letní kurzy angličtiny. Semestrální kurzy jsou rozděleny na obecné a přípravné k mezinárodním zkouškám, jako jsou KET, PET, FCE, CAE, nebo BEC Vantage. V The British Academy of language máme lektory rodilé mluvčí, kteří jsou většinou senior teachers, to znamená, že mají minimálně 3 roky praxe s výukou angličtiny. Najímáme pouze lektory, kteří mají trvalý nebo přechodný pobyt v Praze, ne pouze projíždějící lektory S většinou z nich spolupracujeme již několik let. Naši lektoři většinou dojíždějí za klienty, v rámci vnitřní Prahy zdarma, nebo můžete využít naši učebnu v ulici Písecká také zdarma.

Sídlo školy British Academy

Adresa: Písecká 11, Praha 3
Telefon: +420 272 657 833
Email: info@britishacademy.cz
WWW: http://www.britishacademy.cz

Vyučované jazyky:

Angličtina

British Academy na mapě

Podívejte se na detailní seznam jazykových kurzů od British Academy včetně jejich rozsahu, počátečních termínů a ceny pod záložkou jazykové kurzy.

Aktuálně nabízí British Academy celkem 4 různých jazykových kurzů.

Který jazyk chcete studovat?

 
Michaela
Super lektoři v British Academy!!!!
9:50 1.11.2010

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty