Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

Czech-us v.o.s.

Naše agentura se zaměřuje na jazykové kurzy v zahraničí - Anglie, Španělsko, USA, Austrálie, Itálie, Francie... Dále pak nabízíme pracovní programy a stáže v zahraničí (USA, Kanada, NZ, UK), prázdninové programy a kempy pro děti a teenagery. </p><p> Nabízíme jazykové kurzy ve více než 100 destinacích po celém světě pro studenty i širokou veřejnost:</p> <p> Destinace: USA, Kanada, UK, NZ, Austrálie, Irsko, Malta, JAR, Francie, Kanada, Španělsko, Argentina, Mexico, Itálie, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Brazílie, Portugalsko, Japonsko, Rusko, Čína, Jižní Korea, Filipíny, Tajsko, Kostarika... </p><p> Typy kurzů: Základní kurzy s vybranou intenzitou výuky a úrovně, Business jazykové kurzy, Jazykové zkoušky (CAE, FCE, CPE, TOEFL, DELF, CILS, DELE), Jazykový kurz spojený s prací nebo stáží, Jazykový kurz a aktivity (Golf, Surfování, Snowboarding, Sporty, Vaření, Poznávací výlety, Plážové aktivity), Jazykové kurzy formou soukromých lekcí, Kurzy pro učitele, Konverzace... </p><p> Kategorie kurzů: Kurzy pro dospělé, Juniory, Seniory, Rodiče a děti, Kurzy pro organizované skupiny...

Sídlo školy Czech-us v.o.s.

Adresa: Senovážné náměstí 23, Praha 1
Telefon: +420776367740
Email: info@czech-us.cz
WWW: http://www.czech-us.cz

Vyučované jazyky:

Czech-us v.o.s. na mapě

Podívejte se na detailní seznam jazykových kurzů od Czech-us v.o.s. včetně jejich rozsahu, počátečních termínů a ceny pod záložkou jazykové kurzy.

Aktuálně nabízí Czech-us v.o.s. celkem 0 různých jazykových kurzů.

 
Diskuze zatím neobsahuje žádné příspěvky.

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty