Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

Jazyková škola PRESTO

Jazyková škola PRESTO poskytuje své služby v oblasti výuky jazyků již téměř 10 let. Zaměřujeme se jak na výuku jazyků pro veřejnost tak na výuku firemní. Nabízíme kvalitní výuku, profesionální a zkušené lektory a příjemné prostředí moderně vybavených učeben. Jsme členem Asociace jazykových škol a agentur, vlastníme certifikát kvality ISO 9001:2008 a jsme oficiálním testovacím střediskem zkoušky TOEIC z obchodní angličtiny. Úspěšnost našich studentů u mezinárodních zkoušek je tradičně téměř 100%. Výsledky vyhodnocování spokojenosti našich studentů také pravidelně dosahují hranice 100%. Jazykovou školu PRESTO nalezente na 6 místech v Praze – metro Můstek/Náměstí Republiky, Budějovická, Karlovo náměstí, Náměstí Míru, Anděl a Lužiny.

Sídlo školy Jazyková škola PRESTO

Adresa: Na Příkopě 31
Telefon: 225 000 666
Email: skola@presto.cz
WWW: http://www.presto-skola.cz

Vyučované jazyky:

Jazyková škola PRESTO na mapě

Podívejte se na detailní seznam jazykových kurzů od Jazyková škola PRESTO včetně jejich rozsahu, počátečních termínů a ceny pod záložkou jazykové kurzy.

Aktuálně nabízí Jazyková škola PRESTO celkem 0 různých jazykových kurzů.

 
Diskuze zatím neobsahuje žádné příspěvky.

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty