Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

JIPKA - Jazykový institut Praha

Jazykový Institut Praha se pohybuje na trhu jazykových agentur od roku 1998. Jsme moderní, neustále se rozvíjející společnost. Naše jazykové centrum zajišťuje všechny segmenty poptávky současného jazykového trhu na nejvyšší kvalitativní úrovni. V současné době nabízíme služby již v 53 jazycích. Výuku zajišťují jak zkušení čeští lektoři, tak rodilí mluvčí. Kromě výuky jazyků nabízíme také mnoho dalších služeb jako jsou přípravné kurzy k FCE, CAE, CPE, TOEFL a další, pomaturitní studium, překlady a tlumočení, průvodcovské služby, zajišťujeme studium v zahraniční a v neposlední řadě také odborné vzdělávání. Jipku najdete 4x v Praze a to na Národní, Palmovce, Opatově a Butovicích.

Sídlo školy JIPKA - Jazykový institut Praha

Adresa: Národní 416/37, Praha 1
Telefon: +420 224 210 422
Email: info@jipka.cz
WWW: http://www.jipka.cz

Vyučované jazyky:

JIPKA - Jazykový institut Praha na mapě

Podívejte se na detailní seznam jazykových kurzů od JIPKA - Jazykový institut Praha včetně jejich rozsahu, počátečních termínů a ceny pod záložkou jazykové kurzy.

Aktuálně nabízí JIPKA - Jazykový institut Praha celkem 0 různých jazykových kurzů.

 
Diskuze zatím neobsahuje žádné příspěvky.

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty