Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

Società Dante Alighieri

Společnost Dante Alighieri, založená v Římě roku 1889, si klade za cíl šířit italský jazyk a kulturu ve světě mezi cizinci, kteří se zajímají o klasické a moderní hodnoty italské společnosti, a mezi Italy v cizině, kteří mají zájem o uchování kulturních vazeb na Itálii. Kurzy italského jazyka pro skupiny a jednotlivce Přípravné kurzy na složení zkoušky P.L.I.D.A. ( Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri – certifikát uznaný Italskou republikou) Kurzy obchodní italštiny Kurzy italského jazyka pro matky s dětmi Kurzy italského jazyka pro cestovní ruch Italský jazyk v divadle, ve filmu a v hudbě Kurzy pro operní pěvce Italský jazyk v kuchyni Konverzace v italském jazyce Knihovna, videotéka, kulturní programy a presentace.

Sídlo školy Società Dante Alighieri

Adresa: Kamenická 4, Praha 7
Telefon: 773 03 40 30
Email: info@dantepraga.cz
WWW: http://www.dantepraga.cz

Vyučované jazyky:

Società Dante Alighieri na mapě

Podívejte se na detailní seznam jazykových kurzů od Società Dante Alighieri včetně jejich rozsahu, počátečních termínů a ceny pod záložkou jazykové kurzy.

Aktuálně nabízí Società Dante Alighieri celkem 0 různých jazykových kurzů.

 
Diskuze zatím neobsahuje žádné příspěvky.

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty