Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

Angličtina pro děti 3. až 5. třídy – začátečníci (36)
JŠ TUTOR - Francouzská

Jazyková škola: JŠ TUTOR - Francouzská
Místo výuky: Praha
Typ jazykového kurzu: Jazykový kurz pro děti
Jazyk kurzu: Angličtina
Úroveň: Začátečníci
Začátek kurzu: 21.9.2011
Konec kurzu: 1.2.2012
Počet lekcí: 36 (x 45 minut)
Cena: 4280 Kč

Rozvrh kurzu Angličtina pro děti 3. až 5. třídy – začátečníci (36)

Den Začátek Konec
Středa14:4016:10

Popis kurzu

1. semestr úrovně začátečník

Typ kurzu: Pro děti 3. až 5. třídy
  • Speciální kurzy angličtiny určené pro žáky 3. až 5. třídy základních škol.
  • Cílem kurzů je nadchnout děti pro cizí jazyk a vytvořit pozitivní vztah ke studiu.
Charakteristika kurzu:
  • Osvojování anglického jazyka v dětských kurzech je spojeno s hrou, zábavou a probíhá prostřednictvím různých zábavných her a jiných podnětných či tvořivých aktivit (kreslení, vystřihování, vybarvování), při kterých se děti učí přirozeně komunikovat.
  • Lektoři – zkušení rodilí mluvčí nebo kvalifikovaní čeští učitelé – používají ve výuce obrázkové příběhy, obrázkové karty (flashcards), písničky, říkanky a využívají hry spojené s pohybem. Děti si tak osvojují větné struktury a jednotlivá slovní spojení či výrazy v kontextua výuka se pro ně stává více motivující.
  • Výuka probíhá v anglickém jazyce, mateřský jazyk je používán minimálně. Děti se učí povídat o sobě, své rodině, zálibách a dalších zajímavých tématech odpovídajících jejich věku a jsoupovzbuzovány k vyjádření svých myšlenek pomocí jednoduché angličtiny. Každý pokus či reakce dítěte je kladně ohodnocena lektorem.
  • Lektoři při komunikaci s dětmi používají jednoduché instrukce a pomáhají si prostředky neverbální komunikace – gesty, mimikou, obrázky nebo autentickými předměty. Děti se učí porozumět informacím v cizím jazyce a adekvátně na ně reagovat.
  • Výuka je vysoce interaktivní, děti se učí spolupracovat, pracují s lektorem, ve dvojicích i skupinkách. Důraz je kladen na střídání činností, upevňování a souhrnné opakování jazyka, rozvíjení představivosti a poznávacích i sociálních schopností a dovedností dětí.
  • Cílem dětských kurzů je vytvořit pozitivní vztah k anglickému jazyku a motivovat děti k pozdějšímu studiu cizích jazyků.

Kurz je pořádán ve spolupráci s Caledonian School.

Podobné kurzy jako Angličtina pro děti 3. až 5. třídy – začátečníci (36) v Praze

Nezávazně se přihlašte!

Stačí vyplnit Vaše kontaktní údaje a my už Vás kontaktujeme.

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty