Největší přehled jazykových kurzů různých škol na jednom místě. Porovnejte nabídky, zjistěte zkušenosti ostatních a rozhodněte se pro ten správný jazykový kurz.

Arabština začátečníci + 1x2
JŠ TUTOR - Jindřišská

Jazyková škola: JŠ TUTOR - Jindřišská
Místo výuky: Praha
Typ jazykového kurzu: Všeobecný jazykový kurz
Jazyk kurzu: Angličtina
Úroveň: Začátečníci
Začátek kurzu: 20.9.2011
Konec kurzu: 3.1.2012
Počet lekcí: 30 (x 45 minut)
Cena: 5199 Kč

Rozvrh kurzu Arabština začátečníci + 1x2

Den Začátek Konec
Úterý17:5019:20

Popis kurzu

Úroveň: kurz odpovídá úrovni A1.2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky Intenzita: výuka probíhá 1 x 2 vyučovací hodiny týdně Charakteristika kurzu:

Proč se učit arabštinu?

Arabština je oficiálním jazykem ve více než 20 zemích a je mateřským jazykem pro více než 300 milionů lidí na světě. Arabština je v pořadí 5.pátým nejvíce rozšířeným jazykem. Naučíte se pozdravit, objednat jídlo, nakoupit, cestovat a vést každodenní diskuse v plynulé arabštině. Živou metodou se naučíte jazyk, poznáte nové lidi, neboť budete mluvit jejich jazykem. V neposlední řadě, arabština je jazyk, který otvírá bránu do byznysu v arabském světě. Existuje velká poptávka a naproti tomu velmi malá nabídka po arabsky hovořící lidi v západní společnosti. S rostoucí důležitostí role Středního Východu v mezinárodních záležitostech se tento extrémní nedostatek lidí se znalostí arabštiny a arabské kultury stále více projevuje. Arabské země a národy arabsky hovořící jsou rychle rostoucím trhem pro mezinárodní obchod. S obratem více než 600 miliard dolarů ročně toho může tato část světa mezinárodnímu trhu hodně nabídnout. Co už umím:

Co se naučím:

Lektoři:

Podobné kurzy jako Arabština začátečníci + 1x2 v Praze

Nezávazně se přihlašte!

Stačí vyplnit Vaše kontaktní údaje a my už Vás kontaktujeme.

Najdete nás i na Facebooku

Štítky:

Jazykové kurzy a jazykové školy na jednom místě - JASK.cz 2011
Články | Zaregistrovat školu | Podmínky užití | Kontakty